ТРЕНІНГИ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ

ТРЕНІНГИ ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ

Як НЛП може допомогти вашому особистому розвитку?

Використання нейролінгвістичного програмування (НЛП) на арені розвитку особистості є МАСОВИМ. Існує багато визначень НЛП, деякі кажуть, що це дослідження людської досконалості. Це ставлення та методологія, які залишили за собою шлейф технік. Це допомагає нам звільнитися від минулого і допомагає реалізувати наші цілі.

НЛП — це не просто набір технік (хоча є деякі дивовижні та надзвичайно успішні). НЛП — це допитливість і бажання експериментувати, це життєві навички та підхід до життя, якому варто навчитися — цікавитися процесами, які ви запускаєте, проникнути в них, а потім внести зміни, щоб досягти змін. у результатах або результатах, які ви хочете.

Ви можете розглянути НЛП-коучинг (розвиток 1-2-1) або курси НЛП (де ви навчаєтесь і розвиваєтеся в груповому середовищі з однодумцями). Ви здивуєтеся, скільки людей приходять на курси НЛП-практиків виключно для особистісного розвитку – це як 6-денний семінар з особистісного розвитку, де ви працюєте над собою безперервно! На початку кожного курсу NLP практика с ОЛЕКСАНДР ТОМІН, який ми проводимо, ми кажемо нашим студентам: «Сприймайте наступні 6 днів як 6 днів для роботи над собою». 6 днів, щоб виправити те, що вас заважає, і якщо ви це зробите, ви дуже добре вивчите НЛП», і якщо потім ви захочете продовжувати допомагати іншим, у вас будуть навички, щоб робити це, якщо забажаєте. Я твердо переконаний, що ви повинні застосувати те, що ви дізналися, спочатку на собі, і лише тоді ви дійсно зможете поділитися з іншими величезними перевагами, які НЛП може надати з точки зору особистого розвитку.

Я переконаний, що ми обмежені лише нашим мисленням… якщо ми можемо змінити своє мислення, ми зможемо змінити наші результати!

Що не так з особистим розвитком?

Тепер я думаю, що зміни, які ви можете внести в себе лише певними засобами, можуть бути обмеженими – є дуже мало людей, які зробили глибокі зміни, просто читаючи або переглядаючи відео YouTube (зміни так, але життя змінилося? – я не дуже впевнений – я точно не зустрічав нікого, хто б відповідав категорії глибоких змін у житті). Я не проти читання книг про особистий розвиток або перегляду відео на YouTube про особистий розвиток – і те, і інше має своє місце, проте це те, що ми називаємо свідомим навчанням – враховуючи всі зміни, навчання та поведінка є несвідомими, це виклик для створення тривалих змін). Якщо ваші книги з особистого розвитку просто припадають пилом на полиці або ваші відео сидять у вашому списку відтворення «Переглянути пізніше» на YouTube, вони явно не принесуть вам великої користі. Якщо ви читаєте/переглядаєте речі, вам все одно доведеться свідомо пам’ятати, що робити щось по-іншому, і тому з часом їх ефективність знижується, оскільки люди збиваються з колії (як часто ви починали, але потім через деякий час озирнулися назад і зрозуміли, що зупинилися?? ).

Остання думка…

Питання полягає в тому, чи ви настільки сильно хочете особистого розвитку, щоб інвестувати в себе? Одне можна сказати напевно, якщо ви нічого не робите для свого особистого розвитку, ви не розвиватиметеся самі і мало що зміниться у вашому житті. Вибір за вами.